Zdjęcie z kursu taternickiego

COACHING & WSPINANIE W WARSZAWIE!

           Zobacz!

 

Kurs na drogach ubezpieczonych

 

 

Kurs Wspinaczki na drogach ubezpieczonych jest szkoleniem 4-dniowym. Kurs ten przygotowuje do samodzielnego wspinania w skałach na drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne – spity i ringi. Podczas kursu ćwiczona jest zarówno technika wspinania w różnych formacjach skalnych, jak i niezbędne operacje sprzętowe.
Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które swoje szkolenie chcą przeprowadzić etapowo, np. część B zrobić na początku sezonu a część C pod koniec. Dla osób zupełnie początkujących może być to korzystne, o ile w czasie między szkoleniami będą się aktywnie wspinać, szlifując swoje umiejętności. Kurs kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu, które uprawnia do samodzielnego wspinania na sztucznych ścianach, oraz kontynuacji szkolenia na Kursie wspinaczki na drogach nie ubezpieczonych.

 

OGÓLNY PROGRAM SZKOLENIA

 

           

            Zapoznanie się ze sprzętem wspinaczkowym

            Nauka techniki wspinania w oparciu o różne formacje skalne

            Nauka asekuracji

            Wspinanie na wędkę

            Wspinanie z dolną asekuracją

            Wspinanie po drogach wielowyciągowych

            Cykl wykładów teoretycznych

 

Kurs mogą robić zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące. Program jest zwykle odpowiednio modyfikowany zależnie od potrzeb i umiejętności kursantów. W celu zdobycia skierowania na kurs tatrzański konieczne jest odbycie kursu na drogach nieubezpieczonych. Szkolimy się wówczas w systemie.
Szkolenie przebiega w grupach: 4 osoby + instruktor.
Do kursu mogą przystąpić osoby mające ukończone min. 15 lat. Osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do kursu wyłącznie za zgodą rodziców.

 

 


---> C E N N I K <---

 


 

 

Wszystko na temat tego co zabrać i jak się przygotować do kursu znajdziesz w informacjach praktycznych. Przeczytaj koniecznie!

 

Szkoła zapewnia: komplet sprzętu renomowanych firm światowych oraz ubezpieczenie NW.


 


 

TERMINY w/w KURSU NA ROK 2017 UMAWIAMY INDYWIDUALNIE. 

 

Masz pytania? Skontaktuj się: krozbicki@wspinanievertigo.com

 

 


Designed and created by
Piotr Poniedziałek