Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
SKLEP
Wspinanie Vertigo

KIM JESTEM


Jakub Rozbicki

Wspinam się całe życie. Już jako dziecko zdobywałem wysokie brzozy w parkach. Moje dziecięce instynkty pięcia na szczyty stały się przyczynkiem do uprawiania tego niecodziennego hobby.
W 1989 roku odkryłem wspinaczkę z prawdziwego zdarzenia. Wycieczka ze znajomymi na Gęsią Szyję w Tatrach i pierwsze przywiązanie do liny spowodowały połknięcie bakcyla górskiego i nałóg z którego pewnie nie wyleczę się już do końca życia. Od tamtej pory wspinam się na wszystkie możliwe do zdobycia obiekty na które da się wspiąć. Sztuczne ściany, skały, małe i duże ściany górskie.
W latach 90 odkryłem predyspozycje  do wspinaczki ekstremalnej. Mój upór i ogromna determinacja były paliwem dla realizacji kilku topowych w tamtym czasie linii skalnych na polskiej Jurze. Jedna z pierwszych dróg o trudnościach VI.7 w Polsce jest właśnie mojego autorstwa.
Wspinanie to doskonała metafora osiągania celów. Idąc tym tropem, zainteresowałem się coachingiem, którym zajmuję się od 2008 roku.  Moja druga pasja zawodowa przerodziła się w mentorowanie i profesjonalne instruowanie nie tylko moich klientów na sesjach coachingowych, ale również przyszłych instruktorów wspinaczki sportowej. Od 2009 roku prowadzę kursy instruktorskie na których wykorzystuję moje holistyczne kompetencje.
Od 1996 roku jestem instruktorem wspinaczki skalnej, a od 2002 instruktorem taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu, a obecnie już ze stopniem instruktora alpinizmu  http://pza.org.pl/szkolenie/~jrozbicki
Zerknij też tutaj www.coachingvertigo.com

 
Zapraszam na kursy!


Jakub Rozbicki
Instruktor PZA nr licencji 187
tel. +48 601 631 838
krozbicki@wspinanievertigo.com