Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
SKLEP
Wspinanie Vertigo

WSPIN-COACH

Jak sama nazwa wskazuje - to połączenie wspinania z coachingiem.

Skąd pomysł? 

Wspinaczka jest doskonałą metaforą osiągania celów.
Idea tej koncepcji bierze swoje źródło z modelu holistycznego Roberta Diltsa i porównania go z uprawianiem sportu. W czasie wspinaczki uwalniamy swój potencjał, pokonujemy własne słabości wychodząc przy tym ze strefy komfortu.

Czy można sobie wyobrazić bardziej modelową sytuację? 

Dodatkowo budujemy wspaniałe środowisko otwarcia na zmianę-jest nam o wiele łatwiej stworzyć relację pełną zaufania- Klient vs Coach, skupić się na precyzyjnej i poprawnej komunikacji oraz dobrych intencjach.
Wspinaczka to również zmiana środowiska.  Zmieniając otoczenie mamy okazję spojrzeć na swój problem z innej perspektywy. Odwiedzamy przy tym miejsca piękne i inspirujące-często niedostępne zwykłemu śmiertelnikowi. Skałki, góry, w Polsce, ale na życzenie-również w Europie-Włochy, Francja, Hiszpania.

Kompetencje

Moje unikatowe kompetencje są wyznacznikiem nowego podejścia na rynku usług rozwojowych. Ponieważ od ponad 20 lat jestem instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu, a od 10 lat zawodowo zajmuję się również profesjonalnym coachingiem-daję gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Czym jest coaching?

 

Pytania?

Jakub Rozbicki
Instruktor PZA oraz Coach ICF PCC
tel. +48 601 631 838
krozbicki@wspinanievertigo.com